Uczniowie naszej Szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego Panda. Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

Szkoła Podstawowa:
klasy czwarte: Zbigniew Marchel
klasy piąte: Adam Kowalczyk
klasy szóste: Jakub Przybysz
Gimnazjum:
klasy pierwsze: Marta Słupińska
klasy trzecie: Żaneta Żakowska
Najlepszy wynik w szkole uzyskał Adam Kowalczyk

W konkursie wzięli również udział: Julian Grzyb, Małgorzata Samoraj, Michał Małczak, Joanna Matysiak, Stanisław Śladewski, Aleksandra Trochimowicz, Anna Brzezina, Jan Kowalski, Jakub Bardecki, Bartosz Latoszewski, Amelia Budzisz, Małgorzata Gryczka, Julia Matysiak, Maciej Szczechowicz, Alicja Marchel, Julia Głasek, Maja Kaźmierska, Szymon Rycerz, Adam Grzybowski, Julia Wnorowska.
Wszyscy uczestnicy zajęli miejsca w pierwszej pięćdziesiątce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!