W piątek 17 listopada w hali sportowej MOS w Pruszkowie został rozegrany Powiatowy Turniej w Piłce Koszykowej Chłopców w kategorii młodzież. Naszą gminę reprezentowali chłopcy z Gimnazjum Nr 2.
W zawodach wystąpiły jeszcze drużyny z Komorowa, Nadarzyna, Raszyna i Pruszkowa. Faworytami turnieju byli zawodnicy z Pruszkowa i Komorowa. Po przegranym meczu z Komorowem 17:25,nasz zespół zagrał o brązowy medal z drużyną z Nadarzyna. Po tym meczu, to chłopcy z ,,Dwójki”, podopieczni p. Waldemara Zieńko, cieszyli się z brązowego medalu. Brązowy, a cieszył jak złoty. Finał, to mecz między drużynami z Pruszkowa i Komorowa. Tym razem mistrzami powiatu zostali chłopcy z Pruszkowa, a drugie miejsce przypadło zawodnikom z Komorowa.

Pruszków, Komorów i Brwinów to medaliści Powiatowego Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców 2017 r.
Występu na medal swoim uczniom gratulowała Dyrektor ZSO p. Zofia Kowalczyk, były też podziękowania i gratulacje dla zawodników od Burmistrza Gminy Brwinów p. Arkadiusza Kosińskiego.
W turnieju zagrali: Brysiak Michał, Czwarno Mateusz, Kaczmarek Michał, Nowakowski Kacper, Kosiński Maciek, Ponder Kacper, Makijenko Stanisław, Bajszczak Dawid, Ponder Bartek, Rachwał Jakub, Dudek Wojtek, Sobczak Borys.
Ze sportowym pozdrowieniem Waldemar Zieńko i Jagoda Borchert nauczyciele wychowania fizycznego w ZSO.