21 października Adam Kowalczyk uczeń VI d wraz ze swoją partnerką Aleksandrą Michalską ze Szkoły Podstawowej w Pruszkowie, uczestniczyli w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy.

W swojej kategorii wiekowej i swojej klasie tanecznej zajęli pierwsze miejsce.4 listopada brali udział w turnieju Dance Festival 2017 w Skierniewicach. Tu również zajęli pierwsze miejsce.
Decyzją komisji sędziowskiej Adam i Ola zostali przekwalifikowani do wyższej klasy tanecznej. Rozpoczynają swoją przygodę z tańcem w sportowej klasie tanecznej E.
Ostatnie występy Adama i Oli można było zobaczyć 12 listopada w Ożarowie Mazowieckim na jednym z największych wydarzeń w europejskim kalendarzu tanecznym! INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL „POLISH CUP 2017”
W turnieju rywalizowały pary z całego świata. Adam i Ola zajęli 10 miejsce.
Gratulujemy.