W dniu 12.03.2014, odbyły się Gminne Mistrzostwa Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców, w kategorii szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, w hali ZSO Brwinów. Sędziami byli: p. Jakub Jasiński p. Waldemar Zienko.

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA:
1 miejsce: Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
2 miejsce: Gimnazjum w Żółwinie

CHŁOPCY:
1 miejsce: Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
2 miejsce: Gimnazjum w Otrębusach
3 miejsce: Gimnazjum nr 1 w Brwinowie
4 miejsce: Gimnazjum w Żółwinie

REPREZENTACJA GIMNAZJUM NR 2

DZIEWCZĘTA:
Aleksandra Jancik kpt., Paulina Koszewska, Paulina Obrycka, Oliwia Kowalska, Kasia Wroczyńska, Julia Skomorucha, Kasia Dziubalska, Sandra Mazurek, Natalia Janiszewska, Martyna Chęcielewska, Alicja Rajmańska

CHŁOPCY: Piotr Rajmański kpt., Łukasz Barczyk, Konrad Gut, Kamil Szelągowski, Sebastian Ogonowski, Adrian Langiewicz, Michał Kowalski, Mikołaj Matyjasek, Damian Jurek, Karol Oleś, Stefan Żaryn