SitakówkaMistrzostwa Gminy Brwinów w piłce siatkowej dziewcząt odbyły się 5 marca w Zespole Szkół w Otrębusach. Rywalizowały drużyny z Zespołu Szkół Nr1, z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie oraz siatkarki z Otrębus. Pierwszy mecz zagrały dziewczęta z gimnazjum Nr2 i gimnazjum Nr1. Pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny z gimnazjum Nr1 .Także drugi mecz z drużyną z Otrębus dziewczęta z Zespołu Szkół Ogólnokształcących przegrały 2:0. Dziewczęta dzielnie walczyły do końca i za walkę im bardzo dziękujemy. W turnieju wystąpiły; Kowalska Oliwia, Wroczyńska Kasia ,Obrycka Paulina, Krzemińska Klaudia, Pasoń Agata, Samoraj Ola, Koszewska Paulina, Skomorucha Julia, Burzec Julia, Rajmańska Ala. Mistrzyniami Gminy Brwinów w piłce siatkowej w roku szkolnym 2013/2014 zostały zawodniczki z gimnazjum z Otrębus.