Nadszedł koniec naszej przygody z realizacją projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia, za które otrzymaliśmy podziękowania oraz certyfikat dla placówki realizującej zadania. Udział w projekcie przyniósł uczniom i nauczycielom satysfakcję, uatrakcyjnił ofertę zajęć dodatkowych w naszej szkole, wzmocnił też poczucie tożsamości narodowej, kulturowej, regionalnej oraz estetyki poprzez kontakt ze sztuką. Założeniem projektu było także kształtowanie empatii i szacunku wobec osób starszych i niepełnosprawnych, co również zostało pozytywnie przyjęte przez uczniów.

Życzymy wszystkim uczestnikom, aby nabyta wiedza i pozytywne doświadczenia stały się niezapomnianą przygodą i szansą na twórcze spędzanie wolnego czasu.

Olga Łosiak-Krypiak
Edyta Karolak
Anna Figuła