XXI edycja Konkursu Recytatorskiego im. Jarosława Iwaszkiewicza pod patronatem Starosty Powiatu Grodziskiego

W tym roku przypada 100 rocznica urodzin Wisławy Szymborskiej – poetki, laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w roku 1996. Jej zatem poświęcona była  XXI edycja konkursu, zatytułowana Rozmowa z kamieniem – świat Wisławy Szymborskiej”. Uczestnicy Konkursu proszeni byli o przygotowanie recytacji utworu (wiersza, limeryku, fragmentu prozy) Wisławy Szymborskiej. Przesłuchania konkursowe poprzedziły warsztaty recytatorskie prowadzone przez aktorów scen warszawskich. W konkursie udział wzięło około 150 uczniów.

Naszą szkołę reprezentowali:

Martyna Śniadach z VIII b
Wiktoria Kustosz z VII a
Lena Osińska z IV b
Viktoriia Supronova z IV b
Daria Osuchowska z IV e
Maria Maj z IV d

Wyróżnienie otrzymała Viktoriia Supronova.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.