24 września 2015 roku, klasa IIa i IIb Szkoły Podstawowej pojechałyna wycieczkę do Warszawy. Ponieważ tradycyjne zwiedzanie miasta i poznawanie jego historii nie jest interesujące dla dzieci,zaproponowano nam niekonwencjonalne zwiedzanie Warszawy poprzez gry terenowe.

Uczniowie i ich opiekunowie brali udział w grze terenowej – szlakiem legend warszawskich przebrani w stroje średniowieczne.Wzbudzaliśmy ogromne zainteresowanie innych turystów i byliśmy dość często fotografowani. W muzeum farmacji uczestniczyliśmy w zajęciach pt.”Leki z polnej apteki”. Uczniowie mieli okazję rozpoznawania roślin leczniczych, rozwiązywali krzyżówki i zagadki oraz przygotowywali „środki lecznicze na miłość, przyjaźń i szczęście”. Bardzo zadowoleni wróciliśmy do Brwinowa. A oto kilka zdjęć z naszej wyprawy.

Anna Wiśniewska