DAMIAN LEWANDOWSKI WICEMISTRZEM WARSZAWY W KATEGORII DO LAT 12!!! W dniach 01.09-03.09 na kortach Klubu tenisowego Tie Break odbył się turniej w kategorii Skrzatów (kat. do lat 12).

Zaznaczyć trzeba, że były to oficjalne Mistrzostwa Warszawy. W zawodach tych uczestniczył
Damian Lewandowski (Klub Sportowy Tennis Life Brwinów), który jest uczniem klasy 7d w naszej szkole. Damian osiągnął olbrzymi sukces jakim jest zdobycie 2 miejsca i tytułu Wicemistrza Warszawy! Od początku turnieju na korcie Damian prezentował się bardzo dobrze,
ogrywając kolejnych przeciwników w sposób pewny i zdecydowany.
Natomiast pod koniec lipca (26.07-28.07) Damian w parze z Ignacym Golonko ( Frajda Tennis Club) zdobył 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Braci T. i W. Nowickich rozgrywanym na kortach w Łodzi. W związku z bardzo wysoką rangę tego turnieju jest
to najlepszy wynik Damiana w grze podwójnej jaki osiągnął w swojej dotychczasowej karierze.

dav