W środę 22 stycznia 2020 r odbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach rywalizacji pomiędzy gminami Zachodniego Mazowsza – Mazovia. Turniej skierowany był do młodzieży z roczników 2005 i 2006 z gmin: Nadarzyn, Leszno, Błonie, Michałowice, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna. Mecze w kategorii dziewcząt i chłopców rozgrywaliśmy na dwóch halach sportowych w Nadarzynie.

Gminę Brwinów reprezentowała drużyna dziewcząt z Naszej Szkoły w składzie:

Oliwia Laskowska, Patrycja Homel, Magdalena Ryś, Emilia Tykwic, Natalia Sękulska, Ala Marchel, Matylda Parzęcka, Viktoria Jeziorska i Alicja Kępa. Chłopców reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej z Otrębus wzmocniona o naszego ucznia Jakuba Harowicza. Po emocjonujących meczach z reprezentacjami Nadarzyn II, Leszno, Michałowice i Podkowa Leśna dziewczęta zajeły V miejsce- wygrywając 2 spotkania i 2 przegrywając. Chłopcy natomiast VII miejsce. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, panowała przyjazna i sympatyczna atmosfera. Gratulujemy sportowcom, jesteśmy z was dumni, szczególnie, że rywalizowaliście z klasami sportowymi w piłce siatkowej i klubami ligowymi.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego