We wtorek 9 kwietnia 2024 r. na boiskach ZSO rozegrany został Gminny Turniej Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pięciu szkół z gminy Brwinów: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa Otrębusy, Szkoła Podstawowa Żółwin, Szkoła Podstawowa Familia oraz Szkoła Podstawowa nr 2. Zawody rozegrane zostały systemem ,, każdy z każdym”

Klasyfikacja:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce Szkoła Podstawowa Otrębusy

IV miejsce Szkoła Podstawowa Familia

V miejsce Szkoła Podstawowa Żółwin

Reprezentacja chłopców ,,Dwójki” będzie reprezentować naszą gminę Brwinów na zawodach z cyklu Mazovia CUP a chłopcy z ,,Jedynki” zagrają na Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego. Życzymy powodzenia i czekamy na dobre wiadomości z boisk piłkarskich.

W reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 zagrali: Napłoszek Ignacy, Napłoszek Antoni, Michałek Olaf, Irzyk Wilhelm, Zawadzki Jeremi, Rodak Maciej, Cwyl Olek, Jędrasik Mateusz, Spyra Filip oraz Biedrzycki Sebastian.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego.