W czwartek 11 kwietnia 2024 r. rozegrany został Finał XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w Parku Potulickich w Pruszkowie. Do zawodów przystąpiły reprezentacje z sześciu gmin powiatu pruszkowskiego. W reprezentacji ,,Dwójki” pobiegli: Buniowska Maria, Wyszyński Mikołaj, Maj Maria, Grzyb Zofia, Watrak Amelia, Ciak Piotr, Jagieło Franciszek, Koper Pola, Olszewski Michał, Pięta Adam, Wicha Kornelia, Chojecki Nikodem, Koblak Zuzanna, Szyszka Piotr oraz Janosz Antoni. Ogromnym sukcesem może się pochwalić uczennica klasy ósmej Zuzanna Koblak zdobywając złoty medal na dystansie 1000 m. Wszystkim naszym ,,Dwójkowym”zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach. Gratulujemy osiągniętych wyników a szczególne gratulacje kierujemy do naszej Mistrzyni Powiatu Pruszkowskiego Zuzanny Koblak.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego ZSO