4 czerwca dziewczęta i chłopcy rywalizowali na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących o Puchar Dyrektora Szkoły klas III SP. Turniej z tego cyklu zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego dla naszych małych uczniów. W tym roku o główną nagrodę ~Puchar~ rywalizowały trzy klasy czyli 60 uczniów.

Uczniowie dopingowani przez swoich wychowawców ambitnie walczyli w każdej konkurencji. Tydzień później spotkali się w auli Liceum celem podsumowania całego turnieju. Dyplomy, słodycze, karnety na wyjście na lody oraz piłki ufundowała Rada Rodziców.
Jako pierwsi nagrody rzeczowe i dyplomy trzecie miejsce odebrali podopieczni pani Agnieszki Horabik klasa III B, później z II miejsca cieszyła się klasa III C z wychowawcą p. Anną Jabłońską. Stało się jasne, że Puchar główna nagroda trafi do podopiecznych p. Marzeny Przydatek klasy III A, która zajęła pierwsze miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Klas III. Celem turnieju jest zachęcanie naszych małych uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rywalizacji w duchu fair play

Wyniki klasyfikacji
I miejsce III A
II miejsce III C
III miejsce III B

Sędzia główny turnieju p. Jakub Jasiński dziękuje uczniom za udział w zawodach, rywalizację w duchu fair play oraz wychowawcom za przygotowanie uczniów do zawodów.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego ZSO