Już po raz szesnasty reprezentacje wszystkich szkół Gminy Brwinów spotkały się na sesji ekologicznej – „Czy wiesz co jesz”.

24 maja w Otrębusach można było podziwiać konkursowe prace plastyczne, multimedialne prezentacje, ćwiczenia sportowe.
Zespoły uczniów z poszczególnych szkół przystąpiły także do konkursu wiedzy. Pytania nawiązywały do treści obejrzanych prezentacji.
I tak: uczeń klasy VIa Zbigniew Marchel zajął II miejsce w konkursie plastycznym. Uczennica klasy IIIb gimnazjum Karolina Gwardys zajęła I miejsce w konkursie prezentacje multimedialne. Uczennice klasy IIIb gimnazjum Zuzanna Konarska I Alina Grzyb zajęły II miejsce w konkursie sportowym. Zespół w składzie: Zuzanna Konarska IIIb, Mateusz Fietkiewicz IIIc oraz Kacper Kiełbik IIIa – wszyscy z gimnazjum w konkursie wiedzy II miejsce.
Nauka i zabawa w miłej i serdecznej atmosferze to cel każdej sesji.
Małgorzata Pełka
Anetta Pietrzyk
Hanna Sadowska