W dniu 3 pażdziernika 2017r. w Parku Potylickich w Pruszkowie rozegrano Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii Szkół Gimnazjalnych.

Nasza reprezentacja dziewcząt po udanych indywidualnych biegach przełajowych liczyła na dobry występ i medal.To marzenie dziewcząt spełniło się, bowiem wywalczyły brązowy medal. Nasza reprezentacja dziewcząt w kategorii młodzież pod kierunkiem p.Waldemara Zieńko pobiegła na kolejnych zmianach: Wołowiec Ola, Gałek Emilia, Kowalska Klaudia, Obrycka Ola, Dominiak Karolina, Jarosińska Małgorzata,Konarska Zuzanna, Gutowska Natasz, Ostrowska Amelia i Pawłowicz Natalia.
Mimo deszczu i zimna dziewczęta nie kryły radości ze zdobytego medalu. Gratulacje brązowym medalistkom złożyła p.dyrektor Zofia Kowalczyk.
Wszystkim uczennicom dziękuje za start w zawodach, życzę sukcesów i wytrwałości w treningach.
Waldemar Zieńko.