3 października 2017 r. reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej brała udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biegach Sztafetowych w Pruszkowie. Biegi sztafetowe należą do najpiękniejszych ale zarazem najtrudniejszych konkurencji lekkoatletycznych. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, w naszej drużynie od samego początku było dobre nastawienie i apetyt na miejsce medalowe. W grupie dziewcząt na mecie stanęły sztafety, aż z dziewięciu szkół powiatu pruszkowskiego. Konkurencja była bardzo silna, po wyczerpującym biegu 10×800 metrów nasze reprezentantki zakończyły swój start na miejscu trzecim, wykazując się charakterem i walecznością. Gratulujemy zawodniczkom i ich nauczycielom.
W biegu uczestniczyły; J. Matysiak, M. Napiórkowska, A. Marchel, M. Ryś, K. Skalska, M. Penconek, L. Penconek, P. Homel, J. Wysocka, E. Organa, A. Izydorczak, A. Skalska
Nad zawodniczkami czuwali Andrzej Przekop i Małgorzata Laskowska

Relacja z zawodów i zdjęcia:
Małgorzata Laskowska