25 listopada uczniowie naszej szkoły wyjechali na Przegląd Form Teatralnych do Żółwina organizowany przez brwinowski Ośrodek Kultury.

Szkołę prezentowało 5 grup. Przedstawienie „Balladyna” zdobyło wyróżnienie. Gratulujemy.

„Balladyna”

Zuzanna Barzan, Natalia Sacharczuk, Jan Koziołkiewicz, Kinga Marek, Jan Mońka, Czarek Markowski

„Ćwiartka pomarańczy”

Julia Gładkowska, Julia Żebrowska, Olga Orłowska, Jan Słonecki, Alan Rdest, Maciej Zarzycki, Mikołaj Cytrynowski, Georgie Danhoe, Robert Gniadek

„Serialowy świat”

Oliwia Wróblewska, Błażej Wąsak, Dominika Jędrzejewska, Patrycja Kaczmarek, Dominika Chmielińska, Daria Kurpiowska, Paulina Kamińska, Klaudia Wróbel, Alicja Wiśniewska, Mikołaj Drygas, Damian Konecki, Michał Koszewski

 „Bombonierka”

Kamila Wnorowska, Marysia Chojnacka, Gabrysia Śladowska, Martyna Wirowska, Kinga Żołędowska, Olimpia Jeleń, Konrad Zabłocki, Damian Bartosiewicz, Czarek Markowski, Bartek Bolange, Alex Sawwidis, Bartek Pokorzyński, Maciej Olszewski oraz GOŚCINNIE Kajetan Słowikowski, absolwent SP nr 2, obecnie uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie

„Sąd Parysa”

Kasia Pawlak, Wika Matuszczyk, Martyna Śladowska, Michał Piaskowski, Andrzej Rubio, Filip Żarnowiec, Jan Kuczborski, Wojtek Sajecki