W Centrum Sportu w Raszynie odbył się 2 lutego Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców rocznik 2011 i młodsi. Do zawodów przystąpiło sześć zespołów reprezentujących gminy: Nadarzyna, Michałowic, Pruszkowa, Piastowa, Raszyna i Brwinowa. Naszą gminę reprezentowali w finałowym turnieju uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. Dla naszej drużyny turniej rozpoczął się znakomicie, bowiem z grupy wyszliśmy z I miejsca wygrywając mecze z reprezentantami gmin z Nadarzyna i Raszyna. Przegrywając mecz półfinałowy z drużyną z Komorowa 0:2 i mecz o medal brązowy z reprezentantami gminy Raszyn 1:2 ostatecznie chłopcy zajęli IV miejsce w turnieju. Reprezentacja chłopców Dwójki w piłce siatkowej czwartą drużyną w powiecie pruszkowskim…Gratulujemy. Gminę Brwinów w turnieju finałowym reprezentowali: Olaf Michałek, Wilhelm Irzyk, Antoni Czerniak, Grzegrzółka Filip, Chudzyński Paweł, Szymczukiewicz Jan, Fergin Wojciech, Kryszczuk Kacper, Melnyk Zakharii oraz Napłoszek Antoni.

Dziękujemy za sportową walkę, życzymy sukcesów w przyszłym sezonie.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZSO