IMAG0131Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjum odbyły się 15 października 2014 r. w Nadarzynie. Tego dnia sprzyjała do rozegrania zawodów wspaniała jesienna pogoda. Gminę Brwinów reprezentowały dziewczęta z Gimnazjum Nr 2 w Brwinowie.
Do rywalizacji zgłosiło się sześć najlepszych drużyn z powiatu pruszkowskiego.
Zawodniczki z Brwinowa grały z drużynami z Raszyna i Piastowa o wyjście z grupy. Po remisie z gimnazjum z Raszyna 1:1 (bramkę zdobyła z główki Alicja Rajmańska po dośrodkowaniu Oli Jancik), następny mecz z Piastowem również zakończył się remisem 0:0.
O trzecie miejsce i brązowy medal dziewczęta z Gimnazjum Nr 2 w Brwinowie walczyły z Gimnazjum z Pruszkowa. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 0:0. O brązowym medalu decydowały rzuty karne. Lepsze w tej rywalizacji okazały się uczennice z Brwinowa. Ala Janiszewska obroniła dwa rzuty karne, a Paulina Koszewska i Ola Jancik pokonały skutecznie bramkarza z Pruszkowa.
Brązowymi medalistkami w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w kategorii Piłka Nożna Dziewcząt Gimnazjum zostały ZAWODNICZKI z GIMNAZJUM NR 2 w Brwinowie.
Szkołę reprezentowały: Jancik Ola, Janiszewska Ala, Rajmańska Ala, Zinkow Anna, Stefańska Ola, Janiszewska Natalia, Koszewska Paulina, Purzeczka Natalia, Żakowska Żaneta, Szcześniak Wiktoria
Pani Jagoda Borchert, nauczyciel wychowania fizycznego, dziękuje dziewczętom za godne reprezentowanie gminy, szkoły, walkę sportową i gratuluje sukcesu.

Relacja z zawodów i zdjęcia Jagoda Borchert