W tym roku Pierwszy Dzień Wiosny postanowiliśmy uczcić organizując konkursowy Pokaz Mody Ekologicznej. Uczniowie klas 4-6 przez ponad 3 tygodnie pieczołowicie przygotowywali stroje z surowców wtórnych.

Podczas apelu modelki i modele zaprezentowali oryginalne, pomysłowe kreacje, wykonane m.in. z folii, papieru, gazet, kartonów, torebek foliowych i papierowych, butelek plastikowych, nakrętek, zużytych płyt CD. Wśród eksponowanych projektów można było zobaczyć m.in. Wiosenną Pannę Młodą, Zimową Pannę Młodą, Bruneta Wieczorową Porą, Nowoczesnego Kuchcika oraz wiele innych, wyjątkowych kreacji. Ubiory zachwycały kreatywnym podejściem do formy i przemyślanym doborem recyklingowych materiałów. Wśród publiczności panowało duże ożywienie. Także uczniowie, którzy prezentowali stroje byli bardzo podekscytowani. Widzowie i jury konkursowe zostało zaskoczone ilością doskonałych pomysłów i jakością ich wykonania. Komisja miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.
Wszyscy świetnie się bawili. Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród:
I miejsce – klasa IVB
II miejsce– klasa VIB
III miejsce– klasa IVC
Wyróżnienia zdobyły: klasa IVD, VC, VID. Pozostałe klasy otrzymały słodką nagrodę pocieszenia.
Wszystkim klasom gratuluję fantastycznych pomysłów oraz dużego zaangażowania w przygotowanie znakomitych kreacji!
Serdeczne podziękowania składam Radzie Rodziców oraz firmie Progress Lens Polska za wsparcie finansowe oraz zakupu atrakcyjnych nagród.
plp_logo