21 marca 2018 roku klasy I – III spotkały się w auli szkolnej, aby uroczyście powitać wiosnę. Każda z klas wraz z wychowawcami przygotowała barwne Marzanny, które zostały zaprezentowane podczas uroczystości.

Klasy IB i IE przygotowały także krótki program artystyczny pt.: ”Pierwszy dzień wiosny”. Po części artystycznej reprezentanci klas mieli okazję wykazać się wiedzą rozwiązując zagadki o tematyce wiosennej. Ten szczególny dzień kojarzący się z kolorami i radością nie mógł obejść się bez pokazu mody wiosennej. Modelki wraz z modelami mieli okazję pokazać się w pięknych, zwiewnych strojach. Każda klasa została nagrodzona dyplomem i słodkim upominkiem. Na koniec wspólnie zaśpiewano piosenkę pt. : „Promyk słońca”. W ten sposób klasy I – III powitały pierwszy dzień wiosny. Mamy nadzieję, że wiosna zostanie z nami na długo!

Beata Parol
Anna Błażejewska