W dniu 24.06.2020 miały odbyć się testy sprawnościowe do klasy I z innowacją sportową. Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych eliminacje odbędą się 29.06.2020. Godziny pozostają bez zmian

W związku z pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni wprowadzić specjalne obostrzenia dla dzieci i rodziców. Dzieci zostały podzielone na 3 grupy godzinowe, w których odbędą się eliminacje (godz. 16:00, 17:15, 18:30):

1. Zbiórka 15 minut przed eliminacjami przy bramie od ul. Sportowej. Każde dziecko przychodzi z opiekunem, który dba o zachowanie odstępu około 2m między dziećmi i dorosłymi.
2. Nauczyciele sprawdzają listę obecności, dezynfekują dzieciom ręce i zabierają na boisko szkolne.
3. Każde dziecko powinno posiadać kartkę z nr tel. do rodzica/opiekuna oraz oświadczenie podpisane przez rodzica.
4. Podczas eliminacji rodzice pozostają poza terenem szkoły (nie mogą wejść na trybuny).
5. Dzieci nie muszą posiadać maseczek.
6. Po każdej konkurencji następuje dezynfekcja rąk i sprzętu.
7. Dzieci powinny posiadać ze sobą picie w oznaczonej butelce lub bidonie.
8. Po egzaminie dzieci mają dezynfekowane ręce i będą odprowadzone do bramy wejściowej od ul. Żwirowej (koło kortów tenisowych).
9. Dzieci odbierają tylko i wyłącznie opiekunowie pełnoletni po około 75 minutach od rozpoczęcia eliminacji (odpowiednio o 17:15, 18:30 i 19:45).

Na eliminacje proszę przynieść wypełnione oświadczenie covid19. Informacja dotycząca godziny spotkania dla każdego dziecka zostanie podana w indywidualnej informacji.

zgoda covid 19