W maju, szukamy domu dla wspaniałego czarnego  pieska.

Oto młody i uroczy kawaler o kompaktowych rozmiarach PABLO trafił do schroniska w marcu 2023 r. z gminy Kampinos. Został oceniony na ok 1/2 lata.
Znamy się krótko, ale już wiemy, że jest przesympatycznym, pozytywnym i mądrym psiakiem. Nie znamy jego przeszłości, jednak wiele wskazuje na to, że miał dom i poznał człowieka od dobrej strony. Potrafi ładnie spacerować na smyczy. Do napotkanych psów przeważnie wykazuje pozytywne nastawienie. Chętnie spędza czas z człowiekiem, lubi bawić się piłką, czy wykonywać komendy w zamian za pyszne smakołyki.
Choć Pablo jest z nami dość krótko, to chętnie zamieniłby już schroniskowy boks na wygodną kanapę i codzienne długie spacery. Pokochaj cudownego Pablo. Zachęcamy serdecznie do umówienia się na spacer. Piesek przebywa w schronisku w Milanówku.

Adoptując zyskujesz przyjaciela na całe życie.
kontakt:
Adopcję prowadzą: Kasia, tel. 665 661 161 oraz Małgosia, tel. 501 965 678