W ramach kontynuacji akcji Nie kupuj – Adoptuj w miesiącu marcu przedstawiamy kolejnego zwierzaka. Nadal współpracujemy ze schroniskiem dla zwierząt w Milanówku. Może komuś zabije serce na jego widok. Oto Pies który poleca się do adopcji.

Młodziutki, łagodny, kompaktowy. A jednak nikt o niego nie pyta 🙁 Czego brakuje Anakinowi?

Anakin jest skupiony na człowieku i przysmakach, które ten ma 🙂 Chętny do pracy, uwielbia aktywności, najlepiej wtedy, kiedy może je wykonywać razem kimś. Nie jest typem powolnej Przytulanki, interesuje go wszystko, co dzieje się wokół. Za smakołyki rozdaje soczyste buziaki. Na spacerach dużo węszy, idzie przed siebie pewnym, dziarskim krokiem. Nie jest typem ciągusa, spacer z nim jest nad wyraz przyjemny, ale dziarski. Anakin poleca się do adopcji do domu bez innych zwierząt. Te mijane na ulicy potrafi (choć nie zawsze) ominąć ze spokojem, jednak nie jest ich największym fanem w bezpośrednich relacjach. Przed nowym opiekunem troszkę pracy, ale gwarantujemy, że warto!

Anakin to wspaniały pies. I może to właśnie na Ciebie czeka w schronisku w Milanówku! Przyjedź, poznaj, pokochaj!

kontakt:
Adopcję prowadzą: Agnieszka, tel. 604 941 461 mail: majkam75@o2.pl oraz Julia, tel. 515 987 981 mail: julia.schron@gmail.com

 

 

 

Początek formularza

31

Dół formularza