W Zespole Szkół Ogólnokształcących mamy już za sobą pierwsze święto biegania. Nauczyciele Wychowania Fizycznego zorganizowali dla dziewcząt i chłopców MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH DŁUGICH. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych, klasy V-VI oraz VII- VIII oddzielnie chłopcy i dziewczęta. Najlepsi biegacze będą reprezentować naszą szkołę w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych w Pruszkowie 3 października.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta klasy V-VI

1 Romanowska Anna
2 Mruwczyńska Bianka
3 Watrak Amelka

Chłopcy klasy V-VI

1 Olszewski Michał
2 Pięta Adam
3 Szyszka Piotr

Dziewczęta klasy VII-VIII

1 Koper Pola
2 Koblak Zuzanna
3 Protaziuk Adrianna

Chłopcy Klasy VII-VIII

1 Chojecki Nikodem
2 Pięta Adam
3 Olszewski Michał

Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i życzymy sukcesów w Pruszkowie.