pilkarecznaW dniu 23 marca 2015 odbyły się Mistrzostwa Gminy Brwinów w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Reprezentacja dziewcząt wystapiła w następującym składzie: Jancik Aleksandra, Skomorucha Julia, Koszewska Paulina, Rajmańska Alicja, Braniewicz Wiktoria, Chęcielewska Martyna, Janiszewska Alicja, Rodak Weronika, Zinkow Anna, Janiszewska Natalia, Bogońska Weronika, Gałązka Zosia.
Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Polański Karol, Bujak Patryk, Kaczanowski Karol, Langiewicz Adrian, Ogonowski Sebastian, Rowicki Krzysztof, Przyżycki Kamil, Budzisz Wojtek, Suchecki Kamil, Świercz Paweł, Wróblewski Olek, Ponder Jakub, Jędrzejewski Kostek.
Dziewczęta z Gimnazjum Nr 2 zajęły I miejsce, II miejsce Zespół Szkół Nr 1 w Brwinowie.
W kategorii chłopców rywalizowały 4 zespoły:
I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 w Brwinowie
II miejsce – Zespół Szkół w Otrębusach
III miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie
IV miejsce – Zespół Szkół w Żółwinie.
Mecze sędziowali: Jakub Jasiński, Waldemar Zieńko oraz Sebastian Kończak.