6 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1  rozegrano  Turniej Koszykówki o Mistrzostwo Gminy Brwinów w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gospodarze zadbali o dobrą atmosferę i sprawne przeprowadzenie  zawodów. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół z rocznika 2005 i 2006  ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej z Otrębus oraz Szkoły Podstawowej nr 1. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców naszej szkoły była mocno zdeterminowana, niestety tym razem  reprezentantom „Dwójki” zabrakło odrobiny szczęścia. Dziewczęta wywalczyły II miejsce, a chłopcy zdobyli w turnieju miejsce III . Zawody przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji, w poszanowaniu zasad fair play, przy mocnym dopingu kibiców. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

 DZIEWCZĘTA:

SP 2 BRWINÓW – SP 1       20:25

 CHŁOPCY:

SP 2 BRWINÓW – SP Otrębusy        8:52

SP 2 BRWINÓW  –  SP 1          10:44

SP 1 BRWINÓW  –  SP OTRĘBUSY    35:45

Szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: O. Laskowska, J. Matysiak, P. Homel, M. Napiórkowska, E. Organa, A. Marchel, M. Ryś, K. Skalska, M. Parzęcka, M. Jaroć, M. i L. Penconek, N. Sękulska, J. Dominiak, A. Zalisz, J. Głasek, A. Kuszelewska

Chłopcy: J. Harowicz, M. Szczechowicz, M. Bugalski, M. Wojtala, Z. Marchel, P. Prażmo, J. Kowalski, O. Muszelik, M. Wieczorek, W. Wdowiński, J. Otłowski, N. Częścik,

Gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy powodzenia na kolejnych turniejach.

Andrzej Przekop

Fotorelacja
Małgorzata Laskowska