21 maja w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie odbyły się Mistrzostwa Brwinowa klas I szkół podstawowych w piłce nożnej organizowane wspólnie przez Legię Soccer Schools w Brwinowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie.

W turnieju udział wzięło 9 klas pierwszych (4 klasy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brwinowie oraz 5 klas ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie ) razem ponad 200 uczniów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których toczyła się rywalizacja o awans do półfinałów ( w każdej grupie rywalizowały klasy z tej samej szkoły ). Podczas gdy chłopcy rywalizowali na boiskach dziewczynki brały udział w konkurencjach sprawnościowych. Po wyłonieniu półfinalistów i rozegraniu półfinałów w wielkim finale spotkały się klasy I C reprezentująca Szkołę Podstawową nr 2 w Brwinowie oraz I E reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1.
Zebrani kibice i zawodnicy stworzyli niesamowite widowisko. Po wielu wspaniałych akcjach młodych piłkarzy jednej i drugiej klasy niesionych dopingiem kibiców wygrała klasa I E 3:0. Na koniec odbyło się wręczenie dyplomów oraz słodkich upominków przez Panią Annę Zalewską. Sędziowie i organizatorzy nagrodzili 20 najlepszych chłopców gadżetami Legii Warszawa.
Wielkie podziękowania należą się Dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących za pomoc w organizacji turnieju, Radzie Rodziców przy ZSO w Brwinowie za ufundowanie słodkich upominków dla każdej klasy, Legii Soccer Schools w Brwinowie za przygotowanie dyplomów oraz gadżetów, a także pomoc w organizacji i sędziowaniu w całym turnieju, oraz wszystkim nauczycielom i opiekunom klas pierwszych za opiekę nad dziećmi podczas turnieju.