W ramach Stowarzyszenia ,,Mazovia” 26 września odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ROCZNIK 2014- 2016. Gmina Leszno gościła osiem reprezentacji małych piłkarzy z gmin: Michałowic Brwinowa, Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Błonia, Milanówka i gospodarze Leszno wystawili dwie reprezentacje. Rozgrywki odbywały się na dwóch boiskach systemem ,,każdy z każdym”. Trener Jakub Jasiński do reprezentacji gminy Brwinów powołał uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej z Żółwina następujących zawodników: Napłoszek Ignacy, Tomasik Jan, Budkiewicz Mikołaj, Duch Szymon, Trześniowski Mateusz, Golański Jan, Sęk Kacper, Czajka Wiktor oraz bramki bronił Bańko Henryk. W ostatecznej klasyfikacji po siedmiu rozegranych spotkaniach nasi piłkarze cieszyli się z Pucharu i srebrnych medali zajmując II miejsce w turnieju.

Wyniki klasyfikacji:

1 Michałowice
2 Brwinów
3 Podkowa Leśna
4 Nadarzyn
5 Milanówek
6 Błonie
7 Leszno II
8 Leszno I

Dziękujemy naszym piłkarzom za zaangażowanie, promowanie zasady fair play i godne reprezentowanie swoich szkół.

Nauczyciele WF ZSO