1. W konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej, który odbył się 23 października 2012 r. w gimnazjum
    im. bł. Jana Pawła II w Nadarzynie udział wzięło sześcioro uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Nagrodzeni :

– II miejsce Kacper Pawlak z klasy V d

– III miejsce Kacper Wojtczak z klasy V a

– I miejsce Antonina Kuczborska z klasy III d gimnazjum

– II miejsce Błażej Wróblewski z klasy II b gimnazjum

Wyróżnienie otrzymała Karolina Suchta z Klasy I a Gimnazjum

 

 

  1. 27 listopada 2012 r. odbyła  się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie  XVI  edycja Turnieju Recytatorskiego Fascynacje „ Z muzyką w tle”. Udział wzięło dwoje uczniów naszego gimnazjum. Nagrodę zdobył Błażej Wróblewski z klasy II b.

 

 

  1. 07 grudnia 2012r. odbyła się 4. edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez naszą szkołę.

Tegoroczny odbył się pod hasłem : „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” i poświęcony był Januszowi Korczakowi.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Laureaci II miejsca to: Kacper Pawlak z klasy V d i Kacper Wojtczak z klasy V a,  Magdalena Brudnowska z klasy III a, Antonina Kuczborska z klasy III d gimnazjum.

Wyróżnienie otrzymała Klara Kliczewska z klasy III a.

 

 

  1. 4 lutego 2013r. odbyły się gminne eliminacje do Konkursu „Warszawska Syrenka” zorganizowane przez „OK”.

Do etapu powiatowego przeszli:

Zofia Goyke z klasy V b – laureatka I miejsca

Antonina Kuczborska z klasy III d gimnazjum – laureatka I miejsca

Klara Kliczewska z klasy III a – laureatka II miejsca

Kacper Pawlak z klasy V d – laureat III miejsca

Błażej Wróblewski z klasy II b gimnazjum – laureat III miejsca

 

  1. W Gminnym Konkursie Recytatorskim „Ptasim piórkiem pisane”, który odbył się 7 marca 2013r. w Zespole Szkół w Otrębusach wzięło udział ośmioro naszych uczniów.

I tak, laureatką II miejsca została Antonina Kuczborska, uczennica  klasy III d gimnazjum.

II miejsce zdobył również Błażej Wróblewski z klasy II b gimnazjum.

III zdobyli: Magdalena Brudnowska i Klara Kliczewska z klasy III a, Kacper Pawlak z klasy V d.

Wyróżnienia otrzymały: Marta Matusiak z klasy III a, Aleksandra Obrycka z klasy IV a oraz Żaneta Żakowska z klasy V c.