W styczniu wychowawczynie świetlicy przeprowadziły ankietę wśród dzieci z drugich i trzecich klas, a oto wyniki:

Ulubiona gra, zabawa, zabawka?

Zdaniem ankietowanych najbardziej lubią bawić się w gry zespołowe takie jak:
króliczki, lekarza, , Sajmon mówi, bystre oczko, warcaby czy super  farmera.

Najsmaczniejszy obiad?

Ulubione dania to przede wszystkim dania mączne tj.: kluski z truskawkami, naleśniki, pierogi i spaghetti.

Najzdrowszy obiad?

Najzdrowsze jedzenie  według dzieci  to  marchewka z groszkiem, fasolka szparagowa, kotlecik z buraczkami i zupa kalafiorowa.

Jakie cechy powinna posiadać super wychowawczyni?

Idealna nauczycielka pracująca w świetlicy powinna być  uśmiechnięta, miła, pozwalać na więcej swobody, ale równocześnie nie pozwalać na robienie złych rzeczy. W świetlicy powinna organizować dużo konkursów, czytać i opowiadać bajki.

Jakie cechy powinien posiadać najcudowniejszy uczeń?

Idealny uczeń zdaniem dzieci jest przede wszystkim koleżeński, grzeczny, kulturalny, nie używa wulgarnych słów i nie zabiera cudzych rzeczy bez pytania. Taki uczeń nosi zawsze czyste książki i zeszyty a także ma w piórniku zatemperowane dwa ołówki. Na zajęciach nie rozmawia i nie przeszkadza .

 

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie  w wypełnianiu ankiet .