Nasza Szkoła uczestniczy w projekcie „Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii”.

W związku z jego realizacją organizowanych jest wiele działań podnoszących świadomość dzieci i młodzieży. Jednym z takich działań jest uczestnictwo w konkursach, które są okazją do zdobycia wiedzy, zaprezentowania talentów dzieci i młodzieży oraz zdobycia atrakcyjnych nagród. Aktualnie ZSO Brwinów bierze udział w trzech konkursach:

„Wiem, jak segregować” – recykling i teatr

Międzyszkolny przegląd spektakli ekologicznych „Eko-teatr” oraz konkurs na wykonanie przedmiotu z materiałów z recyklingu to aktywności w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować”. Mogą w nich uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów i Michałowice.

Szczegółowe informacje poniżej:

„Wiem, jak segregować” – konkursy na film oraz plakat o segregacji odpadów

Trwa akcja edukacyjna „Wiem, jak segregować”. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z terenu gminy Brwinów i Michałowice realizujących projekt „Działaj dla klimatu”, a także szkoła w Islandii. Zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada br.

Szczegółowe informacje poniżej.

Szczegółowe informacje o konkursach dostępne są też na stronie Gminy Brwinów:

https://www.brwinow.pl/6799-wiem-jak-segregowac-konkursy-na-film-oraz-plakat-o-segregacji-odpadow.html

https://www.brwinow.pl/6798-wiem-jak-segregowac-recykling-i-teatr.html

Informacje i regulaminy: