Odbył się konkurs „Jesień w obiektywie”. Udział brały w nim dzieci z klas 4-6 Szkoły Podstawowej oraz młodzież Gimnazjum. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, uczniowie wykonali wiele ciekawych zdjęć. Otrzymaliśmy przepiękne krajobrazy jesieni polskiej.
Bardzo dużą aktywnością wykazały się dzieci z klas czwartych, od których otrzymaliśmy najwięcej fotografii. Wystawa nagrodzonych prac odbyła się 17 listopada 2011 roku. Mogli ją podziwiać rodzice, ponieważ prace zostały zaprezentowane podczas zebrań. Opiekunkami tego projektu były pani Hanna Sadowska i pani Małgorzata Pełka – nauczycielki biologii. Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu.

 

Laureaci konkursu „Jesień w obiektywie”

 

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Julia Barbachowska

II miejsce Adam Zdunek

III miejsce Marta Goldman

Wyróżnienia: Mikołaj Sachajdak, Karolina Migda, Klementyna Grzybowska

 

 

 

Gimnazjum:

I miejsce Marcin Nowak

II miejsce Kacper Słowikowski

III miejsce Maria Chojnacka

Wyróżnienia: Antonina Kuczborska, Kinga Żołędowska