W ramach programu „Mega Misja” wychowankowie świetlicy zostali zapoznani z zagadnieniami bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych oraz różnorodnymi źródłami pozyskiwania informacji.

Dzięki zajęciom „Mega Misji” w drugim okresie roku szkolnego 2016/2017 dzieci nauczyły się jak: bezpiecznie komunikować się i publikować treści w internecie, świadomie korzystać z mediów, dowiedziały się czym jest prawdziwa przyjaźń i empatia, jak można wykorzystywać nowe technologie w komunikacji z innymi, kim są nadawca i odbiorca, jak przygotować siebie i komputer do pracy, a także czym jest chmura internetowa.
W tym roku szkolnym za pracę i zaangażowanie otrzymaliśmy wiele nagród, m.in.: tablety, artykuły szkolne, książki oraz gry planszowe.
W czerwcu Pani Wicedyrektor Anna Zalewska wręczyła dyplomy uczestnikom programu. Poniżej zdjęcia.
DSC_0700

DSC_0716