IMG_7984W czwartek 26 lutego w auli brwinowskiego liceum odbyła się druga edycja Festiwalu Piosenki Świetlicowej. Po ubiegłorocznym sukcesie i wielu miłych słowach uznania ze strony publiczności, również i w tym roku postanowiliśmy kontynuować tradycję organizując dla naszych dzieci imprezę, podczas której mogły pochwalić się szerszemu gronu odbiorców swoim talentem wokalnym.

W tym roku zaprezentowanych zostało 16 piosenek konkursowych, z których jury wybrało tę, która ich zdaniem zasłużyła na honorową nagrodę – Złotego Ananasa. Szczęśliwymi zwycięzcami zostały dziewczynki z klasy I A, Nadia Irzyk, Oliwia Koszewska oraz Daria Figuła, które w fantastycznym tercecie wykonały po francusku utwór Indilii pt. Derniere Danse. Jednak wszyscy występujący byli absolutnie fenomenalni i wszystkim równie gorąco gratulujemy i dziękujemy!!! Dzieci za występ dostały dyplomy i słodkie drobnostki.
Wielkie podziękowania należą się Panu Ryszardowi Krzywikowi, bez którego ten konkurs po prostu by się nie odbył oraz Pani Małgorzacie Druzińskiej, Aleksandrze Wnorowskiej i Aldonie Pomianowskiej. Nie zapominamy również o Państwu – rodzicach, którzy przygotowali wspaniałe stroje sceniczne dla swoich dzieci. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i liczne przybycie! Na koniec serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.