20150305_0928055 marca na obiektach „Dwójki” rozegrano Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gminy Brwinów.

Gościliśmy u siebie tylko reprezentację ze SP nr 1, pozostałe szkoły nie stawiły się na turniej. Reprezentacja dziewcząt z „dwójki” po bardzo zaciętej walce i dogrywce przegrała tylko jednym punktem z reprezentacją „jedynki” 4:5, zdobywając w turnieju II miejsce.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Ola Obrycka, Wiktoria Wcisło, Kamila Fijałkowska, Ewelina Wojciechowska, Wiktoria Guzewicz, Martyna Szamota, Julia Bończyk, Wiktoria Homel, Julia Skocińska, K. Kliczewska, H. Żaryn, I. Cwalina

Chłopcy natomista wygrali swoje spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej Nr 1 – 11:8.
Naszą szkołę reprezentowali: K. Ponder, M. Żebrowski, D. Bajszczak, M. Czwarno, M. Brysiak, B. Ponder, G. Świercz, F. Koziołkiewicz, W. Dudek, M. Kosiński.
Notatka i fotorelacja z zawodów : Małgorzata Laskowska