We czwartek 9-tego listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 odbył się Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców w kategorii młodzież. W turnieju wzięły udział trzy szkoły gimnazjalne naszej gminy tj. Gimnazjum z Otrębus i dwie szkoły brwinowskie.
Mimo zaangażowania w przygotowania do turnieju dziewczęta z ,,Dwójki” ostatecznie zajęły III miejsce w turnieju. Naszą gminę na zawodach powiatowych będą więc reprezentować dziewczęta z Gimnazjum z Otrębus.
Podopieczni pana Waldemara Zieńko w pięknym stylu wywalczyli Mistrzostwo Gminy. Chłopcy wygrali wszystkie mecze i to oni będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych w Pruszkowie. Nasza drużyna zapowiada walkę o medal. Patrząc na ich zaangażowanie, walkę na boisku i umiejętności- marzenie to wydaje się realne.
W drużynie dziewcząt zagrały: Obrycka Ola, Fijałkowska Kamila, Homel Wiktoria, Guzewicz Wiktoria, Dominiak Karolina, Dudkiewicz Monika, Cwyl Weronika, Gałek Emilka, Kamińska Amelia, Cwalina Iza, Żaryn Hania.
W drużynie chłopców zagrali: Brysiak Michał, Czwarno Mateusz, Kaczmarek Michał, Ponder Kacper, Nowakowski Kacper,Kosiński Maciek, Sobczak Borys, Dudek Wojtek, Szymański Maciek, Rachwał Jakub, Ponder Bartosz.
Dumne ze swoich uczniów p.Mira Misarko i p.Jagoda Borchert.