23 marca br. W naszej szkole, w hali sportowej odbył się, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego z ZS 2 Brwinów, gminny turniej piłki ręcznej chłopców i dziewcząt. Występująca w składzie: A. Jancik , P. Koszewska , J. Falkowska , J. Skomorucha , M. Chęcielwska , P. Wierzbicka , W. Łukomska , I. Woźniakowska , A. Rajmańska, A. Godlewska, N. Janiszewska, M. Gawrych, K. Dziubalska, drużyna dziewcząt pokonała zawodniczki ze „Jedynki” w Brwinowie 20:0 i zajęła I miejsce. Chłopcy natomiast rywalizowali z zawodnikami z Żółwina, ZS 1 i Otrębusami, wygrywając wszystkie mecze 11:6, 11:6, 6:4.Skład reprezentacji chłopców: P. Cybulski, P. Świercz, M. Matyjasek, K. Kaczanowski, H. Kidziński, K. Przyżycki, K. Rowicki, M. Gałek, A. Wróblewski, K. Suchecki, P. Łupiński, P. Piaskowski, J. Głębocki, S. Jurczak, A. Langiewicz, S. Ogonowski, A. Sokół, J. Ponder, F. Żarnowiec.