Chcesz pogłębiać wiedzę z informatyki!?

Jesteś zainteresowany programowaniem w języku LOGO!?

Chcesz wziąć udział w Kuratoryjnym Konkursie Informatycznym dla uczniów szkoły podstawowej miniLOGIA (w tym roku lub w latach przyszłych)!?

Kurs Programowanie w Logo dla uczniów szkół podstawowych przeznaczony jest dla uzdolnionych informatycznie uczniów szkół podstawowych. Prowadzony jest metodą on-line na platformie e-learningowej Moodle.

Rozpoczyna się  kursem wstępnym Żółw liczy kroki i mierzy kąty (obowiązkowym), który będzie odbywał się od 2 do 13 stycznia 2012, zaliczenie tego kursu spowoduje automatyczne zapisanie do kursu programowania, który będzie trwał od 30 stycznia do 9 marca 2012 r.

Rejestracja
na szkolenie będzie czynna od 20 grudnia 2011 r. do 11 stycznia 2012 r.

Serdecznie zachęcam wszystkich zdolnych uczniów – sukcesy w kursie odzwierciedlone będą w ocenach z informatyki 🙂

Anna Słowikowska

Szkolny Koordynator Technologii Informacyjnej