Uczennice naszej szkoły Magdalena Piechal i Maja Winnicka od lat pokazują wzorową postawę godną naśladowania w zakresie okazywania wsparcia i empatii w stosunku do innych uczniów.

Prezentują wzorce, które w obecnych czasach mocno wybiegają ponad standardy i są zauważalne u obu dziewcząt na każdym kroku od wielu lat.

Magda i Maja swoją postawą zdobyły podziw i uznanie nie tylko wśród rówieśników i pedagogów. Ich postawa zdobyła również serce Pani Agnieszki Chylińskiej , która własnoręcznie podpisała dla nich swoją książkę.

 12 października 2020 r.  Pani pedagog Katarzyna Natkańska i Pani pedagog Marta Wojciechowska w imieniu Dyrekcji i swoim  wręczyły książki wraz z dyplomami uznania dla uczennic oraz gratulacje dla Rodziców za wychowanie w wartościach empatii, dzielenia się i pomagania tym, którzy potrzebują pomocy.

Gratulujemy
Katarzyna Natkańska – pedagog szkolny
Marta Wojciechowska – pedagog szkolny