W dniu 10 października br. w Parku Potulickich w Pruszkowie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Reprezentanci naszej szkoły próbowali swoich sił w biegu na dystansie 1000 m. i 1500 m.

Po wyczerpującym biegu cztery zawodniczki; Kamila Skalska, Natalia Pawłowicz, Aleksandra Wołowiec oraz Anna Brzezina zakwalifikowały się do III etapu, który odbędzie się wiosną. Wierzymy, że nasi lekkoatleci zdobyli podczas zawodów cenne doświadczenie i w przyszłym roku wypadną jeszcze lepiej. Gratulujemy udanego występu zawodnikom, nauczycielom i trenerom.
Zespół Szkół Ogólnokształcących reprezentowali: K. Skalska, M. Penconek, N. Sękulska, P. Hanc, M. Jarosińska, N. Pawłowicz, Z. Żmigrodzka, A. Wołowiec, A. Kamińska, A. Brzezina, O. Romańczuk, B. Kamiński, F. Majer.
Relację z zawodów przygotowała Małgorzata Laskowska