23 stycznia odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu aula szkoły podstawowej zmieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, kowbojów, piłkarzy i innych barwnych postaci z bajek, baśni i kreskówek.

Bal prowadziło trzech wodzirejów, którzy od pierwszych taktów tanecznej muzyki zagrzewali dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy, korowodów tanecznych oraz konkursów. Dzieci chętnie śpiewały muzyczne hity, także solo.
W przerwie balu uczniowie udali się wraz z wychowawcami, do swoich sal lekcyjnych, na poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
Wszyscy bawili się wspaniale i tańcom nie było końca, jednak czas dobrej zabawy upłynął szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego!
Szczególne podziękowania należą się Rodzicom za wspaniałe udekorowanie auli i przygotowanie poczęstunków.

Elżbieta Jasińska