Kto powiedział, że czas pandemii nie może być najlepszym czasem na robienie niespodzianek?:)

Czas odizolowania,  to czas w którym intensywnie myślałyśmy o naszych uczniach, o ich potrzebach , marzeniach, najpiękniejszych chwilach w ich życiu, o których nam opowiadali, by podzielić się z nami  swoją radością.

Tak też było w przypadku naszej wrażliwej, pełnej radości uczennicy o artystycznej duszy. Laura,  bohaterka, która zainspirowała nas do kolejnych pomysłów, by nieść pomoc innym uczniom, opowiedziała nam o zbliżającym się dniu swoich urodzin, na które bardzo się cieszyła. Można powiedzieć, że to my każdego dnia dostawałyśmy prezenty urodzinowe od Laury –  rysowała dla nas piękne rysunki, rozbawiała nas swoim poczuciem humoru w dniach, kiedy przytłaczało nas wiele spraw oraz mówiła nam wiele pięknych słów np.: ,,…ma pani uleczającą moc, jak pani słowa. Pomaga pani innym, kiedy im coś zagraża, bo ma pani czyste serce. Pani innym pomaga i jak pani osiągnie cel to coraz wyżej pani leci”

W zamian chciałyśmy również podarować coś Laurze. Niestety covid pokrzyżował nasze plany i uniemożliwił nam wręczenie przygotowanej niespodzianki.  Co się jednak odwlecze,  to nie uciecze. Wraz ze zbliżającym się końcem roku szkolnego udało nam się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności,  zrobić zaplanowana niespodziankę.

To co otrzymałyśmy w zamian, bezcenne. Radość , wzruszenie i utwierdzenie w tym, że niespodzianki to fantastyczna sprawa 🙂

Dlatego namawiamy i Was, by zarówno w czasie wakacji, jak i roku szkolnego czynić dobro, pomagać i robić miłe niespodzianki, a wówczas doznacie uczucia …bezcennego… którego nie da  opisać się słowami i nigdy nie poczujecie go, dopóki nie będzie wypływało prosto z Waszego serca.

P.S.  Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali niespodziankę:)

Pedagodzy szkolni

Katarzyna Natkańska i Marta Wojciechowska