SAM_4412W czwartkowe popołudnie, 26 czerwca, uczniowie klas IV-VI SP oraz gimnazjum pożegnali rok szkolny 2013/2014. Ten miły dzień dla wszystkich uczniów rozpoczęła P. Zofia Kowalczyk, dyrektor naszej szkoły. Skierowała ciepłe słowa przede wszystkim do uczniów klas VI i III gimnazjum, życząc im sukcesów. Koniec roku to również czas, kiedy Uczniowie otrzymują nagrody. Najwyższe średnie docenił Burmistrz Gminy Brwinów, wręczają nagrody: Zofii Goyke z klasy VI b oraz Michałowi Kowalskiemu z klasy III a. Nagrodę dyrektora za bardo dobre wyniki w nauce otrzymali: Natalia Jarmul z klasy VI a oraz Zuzanna Białas z VI b, zaś nagrodzeni gimnazjaliści to Agata Czarnecka z klasy III b i Michał Kaczanowski z klasy II c. Nagrodę Rady Rodziców otrzymali: Magdalena Brudnowska z klasy IV a i Hubert Ruciński z klasy II c.
Wszyscy uczniowie, którzy wytrwale pracowali, otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Zakończenia roku uświetniły okolicznościowe przedstawienia. Uczniowie klas VI i III otrzymali od swoich młodszych kolegów prezenty, które będą przypominać im Dwójkę.
W dobrych humorach, gdyż przed nami dwa miesiące wakacji, opuściliśmy szkołę.