Uczniowie oddziału przedszkolnego wraz z uczniami klas 1-3 przekazali szkolnej bibliotece dwie wyjątkowe książki. W ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy” uczniowie wspólnie z nauczycielami stworzyli własnoręcznie napisane i zilustrowane dzieła.

Wspomniane bajki opowiadają o losach zwierzątek. Nie brakuje w nich morału, który może okazać się cenną wskazówką dla wielu osób podczas codziennych zabaw. Zapraszamy uczniów i pracowników szkoły do zapoznania się z historiami oraz do wypożyczenia książek.

W ostatnich tygodniach w ramach projektu odbyły się także warsztaty w plenerze, podczas których powstały barwne prace artystyczne. Uczniowie również poznali dorobek H.Ch.Andersena, w świat którego magicznie wprowadzała pani Agnieszka Pytlewicz.

Składamy podziękowania Radzie Rodziców za pomoc w projekcie oraz sfinansowanie wydania książek. Dzięki Wam pozostanie na lata cenna pamiątka.