Nasza szkoła bierze udział w programie pt. Wzorowa Łazienka w której istnieje możliwość wygrania remontu łazienki o wartości 30 tys. zł.  Już teraz gorąco zachęcamy do głosowania na naszą szkołę (od października do listopada) w następujący sposób:

PUNKTY STANDARDOWE 1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT tj. Szkoła może zdobyć punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace uczniów). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”. Galeria szkoły – https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/6212. Oddaj głos na szkołę! Zachęcamy także o udostępnianie naszej galerii na portalach społecznościowych np. facebook.

PUNKTY Z PARAGONEM 1 PARAGON = 20 PUNKTÓW tj. Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 punktów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś zostanie przyznanych 20 punktów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla szkoły. Paragony można składać również w portierni – podpisany imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia. Oddaj głos z paragonem – kliknij: https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/6212.

PUNKTY Z GRY 100 PUNKTÓW W GRZE = 1 PUNKT tj. Zdobywanie głosów z gry odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem android i iOS. Aby oddać Głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać Głos, i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 Punkt dla szkoły, na której konto grasz. Aplikacja mobilna będzie dostępna dla użytkowników po 1.10.2018.

Program jest dostępny na stronie https://www.wzorowalazienka.pl/.
Gorąco zapraszamy uczniów i rodziców do wzięcia udziału w programie.