19 lutego w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego gimnazjum na rok 2010/2011. Organizowały je tradycyjne klasy III.
W komisji wyborczej zasiadły : Kasia Krakowiak (IIIc), Magda Surała (IIIa) oraz Magda Wincenciak (IIIc).
Od godziny 8.30 do 13.30 wszyscy uczniowie gimnazjum mogli oddawac głosy na wybranych kandydatów z klas I i II.
Na liście kandydatów znalazły się : Marlena Karolczak (Ia), Karina Lewicka (Ia), Kamila Wnorowska (Ib), Alicja Wiśniewska (Ic), Edyta Wincenciak (IIa), Paulina Jarmul (IIb) a także Julia Jaroszewska(IIc).
W wyborach wzięło udział 168 uczniów, czyli ponad 87% gimnazjum, co było bardzo zadowalającym wynikiem w porównaniu do niskiej frekwencji z tamtego roku. Po zakończeniu, komisja podliczyła liczbę głosów oddanych na poszczególnych kandydatów i przedstawiła je na apelu zorganizowanym na godzinie wychowawczej 23 lutego.
Nową Przewodniczącą Samorządu Szkolnego Gimnazjum została Edyta Wincenciak z liczbą głosów -57,
Vice Przewodniczącą Kamila Wnorowska z 50 głosami
Sekretarzem Samorządu Alicja Wiśniewska, która uzyskała 30 głosów.