Nauczyciele Wychowania Fizycznego zorganizowali rozgrywki w dwa ognie usportowione dla uczniów klas IV. Turniej ten zaplanowany był na grudzień, ale ze względu na pandemię został przełożony i odbył się w późniejszym terminie.

Do rozgrywek przystąpiły cztery klasy czwarte. Reprezentacje klas składały się z pięciu chłopców i pięciu dziewczyn. Przez cały tydzień od 25 do 29 kwietnia 2022 r. trwały zawody, rozgrywane systemem ,, każdy z każdym”. Wszystkie mecze były pełne pozytywnych emocji i zachowań fair play. Nikt nie oszczędzał sił, ,,walka” była twarda do samego końca o każdy punkt. Po tygodniowej rywalizacji międzyklasowej I miejsce zajęła klasa IV c, dalsza kolejność to: IV b, IV a i IV d. Cieszymy się, że po dwóch latach przerwy ze względu na COVID-19, znów mogliśmy oglądać naszych uczniów uśmiechniętych, bawiących się sportem i ambitnie walczących o jak najlepsze wyniki. Dziękujemy wszystkim grającym i kibicującym. Wkrótce odbędzie się uroczyste podsumowanie turnieju i wręczenie dyplomów oraz nagród niespodzianek ufundowanych przez Radę Rodziców.

NAUCZYCIELE WF