14 maja w naszej Szkole odbył się Turniej klas III Szkoły Podstawowej o Puchar Dyrektora Szkoły.

Spartakiada zorganizowana została przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego i skierowana do wszystkich uczniów klas III szkoły podstawowej. Dziewczęta i chłopcy wspierani przez swoich wychowawców rywalizowali w ośmiu konkurencjach sprawnościowych. Każdy zawodnik niesiony dopingiem swoich kolegów dzielnie walczył o jak najlepszy wynik, bo cel dla wszystkich był jeden – zdobycie Pucharu. Z niecierpliwością uczniowie oczekiwali na ogłoszenie wyników przez sędziego głównego zawodów p. Jakuba Jasińskiego.
17 maja końcową klasyfikację przedstawiły Pani Mirosława Misarko i Pani Jagoda Borchert: miejsce VI zajęła kl. 3b, V-te 3e, IV-te 3c, III -3f, II – 3d i było wszystko jasne, że Puchar odbierze klasa III a z wychowawcą p. Beatą Wójcicką. Dyrektor Pani Zofia Kowalczyk wręczyła wszystkim klasom upominki w postaci sprzętu sportowego, słodycze, dyplomy oraz Puchar dla najsprawniejszej klasy III. Za rok o ten piękny puchar powalczą obecne klasy II, bowiem jest to puchar przechodni.
Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego dziękuje Radzie Rodziców za przekazanie środków finansowych na zakup upominków dla poszczególnych klas, oraz p. Waldemarowi Zieńko i członkom koła fotograficznego za foto relację. Mamy nadzieję, że zawody te na stałe wpiszą się w kalendarz imprez naszej szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zespół Wychowania Fizycznego ZSO w Brwinowie