Wczesne wianki, czyli czar czerwcowej nocy, to impreza, która przyciągnęła swą magią wiele osób. Wieczór bogaty w opowieści, zabawę i niezapomniane chwile.
Każdy wybrał dla siebie to, czym był zainteresowany. A było w czym wybierać. Pan Michał Malinowski oczarował najmłodszych opowieściami, klockami i bajkostworami. Pani Beata Rubio zdradziła wszystkim tajemnicę tkwiącą w Baśni I. Kraszewskiego. Jej morał był zresztą mottem imprezy- czyli szczęście tylko wtedy cieszy, gdyż możesz się nim podzielić z innymi. Impreza ta nie mogła odbyć się bez :kiermaszy- pełnych wonnych ziół, recept Zielarek wspomaganych fachową opieką Biologa oraz aromatycznych eliksirów ziołowych. W tle, między opowieściami, płynęła muzyka, a woń pieczonych kiełbasek przyciągała chętnych z daleka….
Te chwile nie byłyby tak piękne, gdyby nie zaangażowanie Rodziców i Uczniów, za które bardzo, bardzo dziękujemy!
Wczesne Wianki to wspaniali ludzie i doskonała atmosfera! Było tak miło, serdecznie, ziołowo, wesoło… Ach!